Hakkımızda

Oyun Dünyasına Açılan Kapı

Biz Kimiz ?

Oyun tarafında kurumsallaşması gereken düzeni kurumsallaştırmak için kurulan bir firmayız

2020 Yılında Sofixa olarak satışa başlayan firmamız 2023 yılında oyun alanında daha profesyonel projeler hazırlamak üzere oyunu çağrıştıran ismi Gameixa'yı ve hosting firması olan Hostlina'yı kurmak için alt firma olarak ayrıldı.

Vizyonumuz: Oyun sektöründe 190 ülkeye hizmet veren bir firma konumuna ulaşarak, oyun geliştiricilerine en kaliteli, en yenilikçi ve en kullanışlı website sunmak.

Misyonumuz: Eksiklerini gördüğümüz oyunlara websiteler yaparak oyun geliştiricilerine ve müşterilere kolay satın alım fırsatı sunmak ve bu sırada gelen önerilere ve eleştirilere açık bir şekilde kendimizi daha da geliştirerek müşteri sayımızı arttırmak.

  • Uzaktan Güncelleme Desteği
  • Anında Destek Hizmeti
  • Uyumlu Hosting Hizmeti
  • Öneriler ile Geliştirilen Ürünler

Projelerimizi hazırlarken göz önünde bulundurduğumuz en önemli 3 konu

01

Piyasa İhtiyacı

Bir oyuna ürün hazırlarken oyun piyasasına hakim ve içerisinde olan kişilerle birebir sohbet edip böyle bir ürünün çıkarılıp çıkarılmaması konusunda istişare edilir.

02

Veri Analizi

Oyunu oynayan ve website kullanan kitle bir döküman haline getirilip script yapılacağı zaman ne kadar aktif kullanılacağının ve ortalama o oyunun cirosu çıkartılıp analiz haline getirilir.

03

Ürünün Özelliklerinin Hazırlanması

Ürün hazırlanırken oyunun sunucusunu işleten kuruculara ve oyunculara eksiklikleri veya hangi özellik eklenirse sizin için iyi olur tarzında sorular sorulur ve bu sorulara göre eklenecek özellikler sıralanır.

Ürünlerimizi Nasıl Hazırlıyoruz ?

Discord kanalımızda bulunan öneriler odasına yazılan yazılar önem sırasına göre sıralandıktan sonra ekip arkadaşlarımız tarafınca incelenir

Ardından güncelleme tarihleri belirlenip müşterilere bildirildikten sonra yeni gelecek özellikleri ekip arkadaşlarımız hazırlar testlerini yapar ve güncelleme tarihinde gönderir.

Güncellemelerimiz Ana güncelleme ve Ara güncelleme olarak ikiye ayrılır

Ana Güncelleme: Hazırladığımız Websiteler x.x.0 şeklinde ki sürümlere geçerken büyük güncellemeler hazırlanır. Örneğin; 1.2.9 dan 1.3.0'a geçerken ekip arkadaşlarımız çok istenen özelliklerden birkaçını sisteme entegre eder ve sizlere sunar.

Ara Güncelleme (Hot Fix): Hazırladığımız güncellemeler sonrası tarafımızca çıkan hatalar anında ekip arkadaşlarımız tarafınca farkedildiği gibi çözülüp güncelleme gönderilir.